6u
7u
8u
9u
10u
11u
12u
13u
14u
15u
16u
17u
18u
19u
20u
21u
22u
23u
0u
1u
2u
3u
4u
5u
00:00

09u00Zomerbeelden

Andere

Sfeerbeelden vanuit diverse Europese bestemmingen

11u35Vive le vélo

Sport

12u35De premiejagers

Spel

HERH

13u00Het journaal

Actua

HD

13u25Het weer

13u301000 zonnen

Magazine

13u50Thuis

Serie

Soap

HERHHD

14u35A Touch of Frost Held in Trust

Serie

Misdaadserie

HERH

16u15Ontdek de wereld Kazachstan: kruispunt in Centraal-Azië

Documentaire

16u40Vlaanderen vakantieland

Magazine

HERH

17u25Clips

17u35Buren

Serie

Soap

18u00Het journaal

18u10Two Greedy Italians Poor Man's Food

Documentaire

19u00Het journaal

Actua

HD

19u401000 zonnen

Magazine

20u00Het weer

20u05De premiejagers

Spel

20u30F.C. De Kampioenen Innige deelneming

Serie

Komische serie

HERH

21u05Hotel M

Actua

22u00Ten oorlog Italië: van Rovereto tot de Sloveense grens

Documentaire

22u50Het journaal

Actua

23u05Flikken Maastricht Eeuwige trouw

Serie

Politieserie

23u54Keno

23u55Het weer

00u001000 zonnen

Magazine

HERH

00u25Het journaal

Actua

Doorlopende herhalingen

09u00Zomerbeelden

Andere

Sfeerbeelden vanuit diverse Europese bestemmingen

10u20Hill Street Blues

Serie

Politieserie

11u05Zomerbeelden

Andere

Sfeerbeelden vanuit diverse Europese bestemmingen

14u27100''

14u30Roman Polanski - A Film Memoir

Documentaire

HERH

16u00100''

16u05Grand Central Belge Treignes - Charleroi

Documentaire

16u57100''

17u00Hill Street Blues

Serie

Politieserie

HERH

17u47100''

17u50Vranckx Liberia: No Bad Day

18u15100''

18u17Solsidan

Serie

Komische serie

18u40100''

18u42Marathon Leren lopen

Magazine

HERH

19u28100''

19u30Autosport: Formule 1

Sport

HERH

20u00Terzake

Actua

HD

20u40De Canvascrack

Spel

Nieuw

21u10Achter de bal Mysteries of the Rimet Trophy

Documentaire

21u40Dakar - Madness in the Desert

Documentaire

22u30Boardwalk Empire Broadway Limited

Serie

Misdaadserie

23u20Boardwalk Empire Anastasia

Serie

Misdaadserie

HERH

00u15Terzake

Andere

Doorlopende herhaling

HERH

07u35Murder, She Wrote The Perfect Foil

Serie

Detectiveserie

HERH

12u25Vinger aan de poot

Reality

HERH

13u00VTM Nieuws

Actua

13u35Het weer

13u40Familie

Serie

Soap

HERH

14u15Wittekerke

Serie

Dramaserie

Max is alleen teruggekeerd naar Wittekerke. De agent weigert over Caro's dood en over zijn verdriet te praten. Joke kan niet verwerken dat haar dochter Debbie niets met haar te maken wil hebben. Dokter Jan Struys wordt door Frank aangepakt over de verdwenen medicijnen. Nellie verblijft…

15u35The Three Stooges

Film

Komedie

17u15Home and Away

Serie

Soap

17u45VTM Nieuws

17u55Het weer

18u00Border Security Australia

Reality

HERH

18u25Echte verhalen: de kliniek

Reality

HERH

19u00VTM Nieuws

Actua

19u40Het weer

19u50De kotmadam De sleutel

Serie

Komische serie

20u20Familieraad

Spel

21u15Met vier in bed Charme et Douceur de Rosiès (Dunes)

Reality

22u00Aspe Angel Dust

Serie

Misdaadserie

23u05Suits Undefeated

Serie

Advocatenserie

23u55Las Vegas Hide and Sneak

Serie

Dramaserie

00u50Met vier in bed Charme et Douceur de Rosiès (Dunes)

Reality

HERH

01u55Q-music

Muziek

06u45Naruto

Kinderen

07u05Code Lyoko

Kinderen

07u30The Avengers - Earth's Mightiest Heroes

Kinderen

07u50Iron Man

Kinderen

08u10Voltron Force

Kinderen

08u30Ben 10

Kinderen

08u55Hot Wheels Battle Force 5

Kinderen

09u15Spider-Man and his amazing Friends

Kinderen

09u40Transformers Prime

Kinderen

10u00G.I. Joe Renegades

Kinderen

10u20The Incredible Hulk

Kinderen

10u40The Super Hero Squad Show

Kinderen

11u05Fantastic Four

Kinderen

13u00According to Jim Scary Movie

Komische serie

15u15Generator Rex

Kinderen

15u40Hero - 108

15u50Hero - 108

16u00Flea-bitten

16u10Flea-bitten

Kinderen

16u25Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

Kinderen

16u45Ben 10 - Ultimate Alien

Kinderen

17u05Punk'd

Spel

17u30Futurama The Bots and the Bees

Serie

Animatieserie

17u55According to Jim The Lemonade Stand

Serie

Komische serie

18u20Grounded for Life Just Like a Woman

Serie

Komische serie

18u50The Simpsons Mr. Lisa Goes to Washington

Serie

Animatieserie

19u15The Simpsons When Flanders Failed

Serie

Animatieserie

19u45Bones The Suit on the Set

Serie

Misdaadserie

20u35Person of Interest Root Cause

Serie

Actieserie

21u25Person of Interest Wolf and Cub

Serie

Actieserie

HERH

22u15The Glades Addicted to Love

Serie

Misdaadserie

23u00Spartacus: Blood and Sand Old Wounds

Serie

Actieserie

00u00Extreme Fishing with Robson Green Thailand

Documentaire

HERH

07u25Pokémon

Kinderen

07u45Pokémon

Kinderen

08u10Bakugan

Kinderen

08u30Beyblade Metal Fusion

Kinderen

08u50The Fresh Prince of Bel-Air To Thine Own Self Be Blue... and Gold

Serie

Komische serie

09u15NCIS: Los Angeles Empty Quiver

Serie

Misdaadserie

HERH

09u55Geen uitzending

Andere

10u50CSI: Crime Scene Investigation Blood Moon

Serie

Misdaadserie

11u35Geen uitzending

Andere

12u30NCIS Capitol Offense

Serie

Misdaadserie

HERH

13u15Geen uitzending

Andere

14u10CSI: Crime Scene Investigation Cold Blooded

Serie

Misdaadserie

HERH

14u50Married with Children Wedding Show

Komische serie

15u10Pokémon

Kinderen

15u30Pokémon

Kinderen

15u55Bakugan

Kinderen

16u15Beyblade Metal Fusion

Kinderen

16u40Married with Children It Doesn't Get Any Better Than This

Serie

Komische serie

17u10The Fresh Prince of Bel-Air Cold Feet, Hot Body

Serie

Komische serie

17u40Mike & Molly Karaoke Christmas

Serie

Komische serie

18u10NCIS Heartland

Serie

Misdaadserie

HERH

19u05NCIS: Los Angeles Personal

Serie

Misdaadserie

HERH

20u00Bondi Rescue

Reality

20u30Lost City Raiders

Tv-film

Tv-avonturenfilm

2048. Door de klimaatopwarming zijn grote delen van de aarde overstroomd. De broers Thomas en Jack Kubiak en hun vader John komen aan de kost als schattenjagers. Ze krijgen van het Vaticaan de opdracht om onder water een eeuwenoude scepter terug te vinden...

22u30CSI: Miami No Good Deed

Serie

Misdaadserie

23u25CSI: NY Kill Screen

Serie

Misdaadserie

HERH

00u20Bondi Rescue

Reality

HERH

00u45Geen uitzending

Andere

06u00Ilse kookt Macaroni gehaktschotel

06u15Woman at the End of the World Hoop voor de blinden - Ethiopië (2)

Documentaire

06u45Memories Uit het oog, maar niet uit het hart...

Spel

07u30Flapuit

Magazine

07u45Candice Tells All Problemen met torenramen

08u05Candice Tells All Reizigers Leven

Magazine

08u30Woman at the End of the World Babysitters van orang-oetans - Borneo

Documentaire

09u00Ilse kookt Gepofte aardappelen gevuld op z'n Zuiders

09u15Memories Kerstspecial - Liefde is overal

Spel

10u00Grenzeloos verliefd Kristel - Argentinië

Reality

10u50Flapuit

11u00Geraakt: Het experiment bekent kleur

Documentaire

12u00Pioneer Woman Schuur in de fik

Magazine

12u30Viva bomma Bomma Anna - Groentenhutsepot

12u45Viva bomma Bomma Serafina - Canneloni met ricotta

13u00Woman at the End of the World Babysitters van orang-oetans - Borneo

Documentaire

13u30Ilse kookt Gehaktbrood met Luikse stroop

13u45Memories Kerstspecial - Liefde is overal

Spel

14u30Grenzeloos verliefd Esther - Peru

Reality

15u20Flapuit

15u30Geraakt: Het experiment bekent kleur

Documentaire

16u30Pioneer Woman Meisjes en hamburgers

Magazine

17u00Viva bomma Oma Mia - Kabeljauwschotel

17u15Viva bomma Bomma Nicola - Moambe met Kip

17u30Ilse kookt Gehaktbrood met Luikse stroop

17u45Woman at the End of the World Babysitters van orang-oetans - Borneo

Documentaire

18u15Memories De aanhouder wint

Spel

19u00Grenzeloos verliefd Sanne - Zimbabwe

Reality

19u50Flapuit

20u00Geraakt: Het experiment bekent kleur

Documentaire

21u00Pioneer Woman Kamperen bij de kreek

Magazine

21u30Viva bomma Bomma Jeanne - Kip met dragon

21u45Viva bomma Bomma Maria - Rode kool met worst

22u00Ilse kookt Gehaktbrood met Luikse stroop

22u15Woman at the End of the World Babysitters van orang-oetans - Borneo

Documentaire

22u45Memories Memories Extra

Spel

23u40Grenzeloos verliefd Sanne - Zimbabwe

Reality

00u30Pioneer Woman Meisjes en hamburgers

Magazine

01u00Viva bomma Oma Mia - Kabeljauwschotel

01u15Viva bomma Bomma Nicola - Moambe met Kip

01u30Ilse kookt Gehaktbrood met Luikse stroop

01u45Woman at the End of the World Babysitters van orang-oetans - Borneo

Documentaire

02u15Memories De aanhouder wint

Spel

03u00Grenzeloos verliefd Sanne - Zimbabwe

Reality

03u50Flapuit

04u00Geraakt: Babym...

04u01Geraakt: Het experiment bekent kleur

Documentaire

05u00Pioneer Woman Kamperen bij de kreek

Magazine

05u30Viva bomma Bomma Jeanne - Kip met dragon

05u45Viva bomma Bomma Maria - Rode kool met worst

07u40Pretty Little Liars If These Dolls Could Talk

Serie

Dramaserie

HERH

08u25Geen uitzending

Andere

09u25Dr. Phil Give Me Back My Son

Actua

HERH

10u05De dingen des levens

Serie

Soap

HERH

10u45Mooi en meedogenloos

Serie

Soap

HERH

11u10Geen uitzending

Andere

11u40Cougar Town It'll All Work Out

Komische serie

12u00Geen uitzending

Andere

12u30Astrid in Wonderland

Reality

HERH

13u10Geen uitzending

Andere

13u25Rizzoli & Isles We Don't Need Another Hero

Serie

Misdaadserie

14u10Geen uitzending

Andere

14u45Pretty Little Liars UnmAsked

Serie

Dramaserie

HERH

15u35Dr. Phil The Wife, Her Ex-Cop Lover and the Husband She Tried to Kill

Actua

16u25Hart of Dixie Lovesick Blues

Serie

Tragikomische serie

17u20De dingen des levens

Serie

Soap

18u05Mooi en meedogenloos

Serie

Soap

18u35Astrid in Wonderland

Reality

HERH

19u30Cougar Town My Life

Serie

Komische serie

19u55Sex and the City Let There Be Light

Serie

Komische serie

HERH

20u35Rookie Blue Might Have Been

Serie

Politieserie

21u30Body of Proof All in the Family

Serie

Misdaadserie

22u25Harry's Law A Day in the Life

Serie

Komische advocatenserie

23u20Grootse plannen

Reality

HERH

23u55Sex and the City Let There Be Light

Serie

Komische serie

HERH

00u35Geen uitzending

Andere

01u35De dingen des levens

Serie

Soap

HERH

02u15De dingen des levens

Serie

Soap

HERH

02u55Geen uitzending

Andere

20u00Dance Academy The Break

Serie

Dramaserie

20u25Magazinski

Magazine

HERH

20u50Dance Academy A Good Life

Serie

Dramaserie

21u15Bye bye mama

Documentaire

HERH

21u45Zeven dagen jong Starten

Documentaire

22u15Breaking Bad Hazard Pay

Serie

Dramaserie

23u00Lus OP12

Andere

Doorlopende herhalingen in lusvorm

HERH

06u00Hopla

Animatiereeks met Hopla, het konijn, en zijn vriendjes

06u05Bravo Babilu

Kinderprogramma

06u10Uki

Animatiereeks over Uki, een lief en schattig figuurtje dat de kleuters meeneemt op allerlei leuke avonturen uit het dagelijks leven

06u15Musti

Animatiereeks rond de poes Musti

06u25Raad eens hoeveel ik van je houd

Kinderprogramma

06u35Casper & Lisa

Serie

Kinderprogramma

06u50Babar

Kinderprogramma

07u00Pieter konijn

Kinderprogramma

07u10Mike de ridder

Kinderprogramma

07u20Daar is Dobus

07u25Bol en Smik

Kinderprogramma

07u35Kabaal in de stal

07u45Kaatjes tralalaatjes

07u55Mejuffertje Zazie

Kinderprogramma

08u02Kapitein Winok...

08u05Marsupilami

Serie

Kinderprogramma

08u30Pingwin

Kinderen

08u45De jungle bende lost het op

Kinderprogramma

08u57Fun Ball

Kinderprogramma

09u00Asterix en de Vikingen

Film

Animatiefilm

10u10Helden

10u20Zig & Sharko

Kinderprogramma

10u30Beugelbekkie

Serie

Kinderprogramma

10u50Chaplin & co

Kinderprogramma

11u00De 5

Serie

Animatiereeks over de avonturen van de jonge amateurdetectives Jo, Max, Dylan, Allie en de hond Timmy

11u23Fun Ball

Kinderprogramma

11u25Larva

Kinderprogramma

11u30En daarmee basta

Serie

Jeugdserie

11u45En daarmee basta

Serie

Jeugdserie

12u00W817

Jeugdserie

12u15W817

Jeugdserie

12u30Clips

12u35Pingwin

12u43Fun Ball

Kinderprogramma

12u45Freek in het wild

12u556Tien

Serie

Kinderprogramma

13u17Fun Ball

Kinderprogramma

13u20SheZow

Kinderprogramma

13u30Helden

Kinderen

13u55Fun Ball

Kinderprogramma

14u00Do Re Mix - Jes 2009

Muziek

14u45Mijn monsters en ik

Serie

Poppenserie

15u10Disney's Lilo & Stitch

Serie

Kinderprogramma

15u30Tree Fu Tom

Serie

Kinderprogramma

15u50Justin Time

Kinderprogramma

16u00Mickey Mouse and Friends

Serie

Kinderprogramma

16u25Wickie de Viking 3D

Kinderprogramma

16u35Mega Mindy

Serie

Jeugdserie

17u00Zig & Sharko

Kinderprogramma

17u10Trollen van Troy

Kinderprogramma

17u17Clips

17u20Helden

Kinderen

17u45X-Treem

Kinderen

18u00Pingwin

18u10De Elfenheuvel Compilatie

Serie

Jeugdtelenovelle

HERH

18u50Hoe teken je?

Kinderprogramma

18u55Animalia

Kinderen

19u17Kapitein Winok...

19u20Floopaloo, waar ben je?

Serie

Kinderprogramma

19u35Yakari

Serie

Kinderprogramma

19u50Shaun het schaap

Kinderprogramma

06u40The Dr. Oz Show

Actua

HERH

07u20The Hotel Inspector Hanmer

Reality

HERH

08u05Four in a Bed Ombersley B&B

Reality

08u30Sturm der Liebe

Serie

Soap

HERH

09u20One Born Every Minute

Documentaire

10u10Ik vertrek Familie Van der Ploeg

Actua

HERH

10u55Big Rich Texas Cheer Momster

Reality

HERH

11u40Alle kinderen bakken

Reality

HERH

12u10Sturm der Liebe

Serie

Soap

HERH

13u00Four in a Bed Ombersley B&B

Reality

13u30Sabrina Goes to Rome

Tv-film

Tv-komedie

15u05The Dr. Oz Show

Actua

15u50Huis in aanbieding Razzle Dazzle 'Em

Reality

16u15The Hotel Inspector Worlington Hall

Reality

HERHF

17u05Clean House The Childress Family

Reality

HERH

17u50Sturm der Liebe

Serie

Soap

18u45Animal 24/7

Reality

HERH

19u10Ik vertrek Herman en Fabiola

Actua

HERH

20u05One Born Every Minute

Documentaire

21u00Cupcake Wars Comedy Cupcakes

Reality

F

21u50Kitchen Nightmares USA Leone's

Reality

HERH

22u35Oplichters in het buitenland Rio

Reality

HERHF

23u25Een plek onder de zon: ver weg of dichtbij West Devon/Bourne du Rhône

Magazine

HERH

00u10Animal 24/7

Reality

HERH

00u35Clean House The Childress Family

Reality

HERH

01u20Huis in aanbieding Razzle Dazzle 'Em

Reality

01u45The Dr. Oz Show

Actua

HERH

02u25Four in a Bed Ombersley B&B

Reality

02u50Double Your House for Half the Money

Reality

HERH

03u40Help! Huis in nood Hull

Reality

HERH

04u30Big Rich Texas Cheer Momster

Reality

HERH

05u10Clean House The Childress Family

Reality

HERH

05u55Een plek onder de zon: ver weg of dichtbij West Devon/Bourne du Rhône

Magazine

HERH

06u00JIM Wake Up Call

Muziek

Muziek om de dag te beginnen

10u00Daily 10

Muziek

11u00Retro Video

Muziek

12u005x

Muziek

12u30Brand New on JIM

Muziek

13u00Then & Now

Muziek

14u00The Blender

Muziek

Een mix van de populairste hits van het moment

16u005x

Muziek

16u30Celeb Take Over Mark with a K

Spel

17u30Summer Request Live

Spel

Interactieve livezomershow

20u00Keeping Up with the Kardashians

Reality

20u30Festivalitis - Tomorrowland 2014

Muziek

21u30Ice Loves Coco

Reality

22u00The Marc Pease Experience

Film

Tragikomedie

00u00Poker: EPT 10 Barcelona

Spel

01u00InteracTVty

Muziek

02u00The Blender

Muziek

Een mix van de populairste hits van het moment

06u00TMF Total Interactive

Spel

Interactieve chat met muziekclips

09u30Startweets

Spel

10u30Ke$ha My Crazy Beautiful Life

Reality

10u55Punk'd

Spel

11u20Storytellers - Taylor Swift

Muziek

12u05Dag Top 5

Muziek

12u30Spanking New Videos

Muziek

13u00TMF Vibes

Muziek

De populairste en nieuwste clips en video's uit de nineties

15u00Top 15

Muziek

16u00TMF Vibes

Muziek

17u00Happy Hour Chat

Spel

Chatmagazine

18u35Dag Top 5

Muziek

19u00TMF Vibes

Muziek

20u00Retro Cribs

Actua

20u25TMF Total Interactive

Spel

21u35The Pauly D Project

Reality

22u00South Park

Serie

Komische animatieserie

22u25South Park

Serie

Komische animatieserie

22u50Tosh.0

Spel

23u10Adam Devine's House Party

Spel

23u35South Park

Serie

Komische animatieserie

00u00TMF Total Interactive

Spel

Interactieve chat met muziekclips

07u30Smack the Pony

Spel

08u00The Armstrong & Miller Show

Spel

08u30The Newsroom I'll Try to Fix You

Serie

Dramaserie

09u35Mad Men Far Away Places

Serie

Dramaserie

10u30True Blood Let's Get Out of Here

Serie

Fantastische serie (HBO) van Alan Ball

11u30Dexter Road Kill

Serie

Misdaadserie

12u30Spooks Frequently Asked Questions

Serie

Spionageserie

13u30Dexter Road Kill

Serie

Misdaadserie

14u30True Blood Let's Get Out of Here

Serie

Fantastische serie (HBO) van Alan Ball

15u25Mad Men Far Away Places

Serie

Dramaserie

16u20The Half Hour Nick Vatterott

Spel

16u50The Jonathan Ross Show

Actua

18u05Just for Laughs

Spel

19u00Smack the Pony

Spel

19u30The Armstrong & Miller Show

Spel

20u05The Jonathan Ross Show

Actua

21u00Paradise Lost

Documentaire

22u25Paradise Lost

Documentaire

23u35Steve Coogan: Stand Up Down Under

Spel

Een filmploeg volgde Coogan tijdens zijn tournee van Australië en Nieuw-Zeeland in 2009 zowel op het podium als backstage. Het resultaat is een intiem en eerlijk portret van een van de populairste komieken van Groot-Brittannië, met exclusief beeldmateriaal dat zowel de hoogte- als de laagtepunten van zijn optredens laat zien.

01u10Californication Slow Happy Boys

Serie

Tragikomische serie

01u50Entourage The Sorkin Notes

Serie

Komische serie

02u20Peep Show Mark's Women

Serie

Komische serie

02u50Mad Men Far Away Places

Serie

Dramaserie

03u45The Newsroom I'll Try to Fix You

Serie

Dramaserie

04u50Spooks The Suffering of Strangers

Serie

Spionageserie

05u40Wordt verwacht op Acht

Andere

06u10Mega Factories Ducati Bike

Documentaire

HERH

07u00Hunter Hunted Outback Attack

Documentaire

07u50Mayday Fanning the Flames / Cargo Conspiracy / Mystery Fire

Documentaire

HERH

08u40Cosmos : A Spacetime Odyssey The Electric Boy

Documentaire

09u30Classified Secret Service United Nations Lockdown

Documentaire

10u20Blowdown Unsninkable

Documentaire

11u10Mystery Manhunt Enigma Man

Documentaire

12u00Car SOS Cortina Conundrum

Documentaire

12u5080's : The Decade That Made Us The Revolutionaries

Documentaire

13u40Diggers 1 New Jersey, Old Nectar

14u00Diggers 1 Diggin' the Blues

Documentaire

14u30Diggers 1 Montana Juice

14u50Prospectors Breaking the Dry Spell

Documentaire

15u20Pirate Patrol Chopper Down

Documentaire

16u10Border Patrol Desert Breakdown

Documentaire

HERH

17u00Mayday Fatal Distraction / Who's at the Controls ?

Documentaire

17u50Mayday Desperate Escape / Miracle Escape

Documentaire

18u35Do or Die Descente mortelle

Documentaire

19u00Diggers 1 Hatfields And McCoys

19u20Prospectors The Mother Lode

Documentaire

19u50Diggers 2 Le pays des gangsters

20u10Diggers 2 Un trésor liquide

Documentaire

20u40Diggers 2 Le trésor de Blackbeard

21u00Diggers 2 Le buste en or

Documentaire

21u30Get Rich or Die Mining / Mine Kings

Documentaire

22u20Bloody Tales of Europe Avengers

Documentaire

HERH

23u10Diggers 2 Le trésor de Blackbeard

23u30Diggers 2 Le buste en or

Documentaire

00u00Get Rich or Die Mining / Mine Kings

Documentaire

HERH

00u45Mayday Fanning the Flames / Cargo Conspiracy / Mystery Fire

Documentaire

HERH

01u35Do or Die Deadly Mudslide

01u55Do or Die Descente mortelle

Documentaire

02u20Warrior Graveyard Navy of the Damned

Documentaire

HERH

03u05Diggers 2 Le pays des gangsters

03u25Diggers 2 Un trésor liquide

Documentaire

03u50Lucky Muckers

Documentaire

04u35The Border 3 Ocean Raid

Documentaire

HERH

05u25Doomsday Preppers 2 Let Her Rip

Documentaire

08u00The Good Cook Gebraden kip

Andere

08u30The Hairy Bikers Ride Again Zuid-Indië (deel 1)

Andere

09u00Peppe's Toscane Peppe's Toscane - BISTECCA FIORENTINA

Andere

09u25Peppe's Toscane Peppe's Toscane - CIPOLLA DI CERTALDO

09u45Roger van Damme | bakken Clafoutis van Peren

10u05Roger van Damme Desserts Vanille

10u20Master of Chocolate Master of Chocolate Afl 2: Tarte Tatin

10u40Saturday Kitchen Saturday Kitchen Series 6 - Set02 - 17

Andere

11u15The Art of Making Cocktails Rossorinha - Manhattan - Yuzu Fizz

11u30Jamie's 30 Minute Meals Jamie's 30 Minute Meals - 35

Andere

12u00Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

13u00Hairy Bikers US Hairy Bikers US - 5

Andere

13u25The Hairy Bikers Ride Again Zuid-Indië (deel 1)

Andere

14u00Peppe's Toscane Peppe's Toscane - BISTECCA FIORENTINA

Andere

14u25Peppe's Toscane Peppe's Toscane - CIPOLLA DI CERTALDO

Andere

14u55Roger van Damme | bakken Koekjes voor bij de thee

15u15Roger van Damme Desserts Vanille

15u30Master of Chocolate Master of Chocolate Afl 3: Chocolade Potlood

15u40Saturday Kitchen Saturday Kitchen 2009/2010: Set 01 - 15

Andere

16u10De wereld op je bord De Wereld op je Bord - Noorwegen

16u30Njamma Mia! Lombardije

16u45Vlaanderen kookt Gnocci

17u00Peppe's Toscane Peppe's Toscane - BISTECCA FIORENTINA

Andere

17u30Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

18u30Hairy Bikers US Hairy Bikers US - 5

Andere

19u00De Dagschotel Jan Buytaert - Varkensvluggertje

19u20Passe-vite Passe-vite

Andere

19u45Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

20u40Johan Segers - Tot op het bot: Het Varken Hutsepot

Andere

21u05De Dagschotel Jan Buytaert - Varkensvluggertje

21u20De Dagschotel Jan Buytaert - Hollandse uitsmijter

21u35Peppe's Toscane Peppe's Toscane - BISTECCA FIORENTINA

Andere

22u00Peppe's Toscane Peppe's Toscane - CIPOLLA DI CERTALDO

Andere

22u30Passe-vite Passe-vite

Andere

22u55De Dagschotel Chiara van Emrik - Pastaschelpen met ham en kaas

23u15De Hofleverancier Tomaat

Andere

23u40The Art of Making Cocktails Cosmopolitan - Bloody Mary - Horse's Neck

00u00Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

01u00Master of Chocolate Master of Chocolate Afl 3: Chocolade Potlood

01u10Saturday Kitchen Saturday Kitchen 2009/2010: Set 01 - 15

Andere

01u40De wereld op je bord De Wereld op je Bord - Noorwegen

02u00Njamma Mia! Lombardije

02u15Vlaanderen kookt Gnocci

02u30Peppe's Toscane Peppe's Toscane - BISTECCA FIORENTINA

Andere

03u00Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

04u00Hairy Bikers US Hairy Bikers US - 5

Andere

04u30De Dagschotel Jan Buytaert - Varkensvluggertje

04u50Passe-vite Passe-vite

Andere

05u15Rhodes Across the Carribean Antigua

Andere

06u00Ochtend - en dagprogramma's

Andere

18u00Nieuws

Actua

18u15EenVandaag

Magazine

18u45Sportjournaal

Sport

19u00Ik neem je mee

Actua

Nieuw

19u30Nick & Simon, die Suid-Afrikaanse Droom

Reality

HERH

20u00Nieuws

Actua

20u30Groeten van MAX

Magazine

21u25Droomhuis gezocht! Kreta

Reality

22u10We zijn er bijna!

Reality

23u05Knevel & Van den Brink

Actua

00u00Nieuws

Actua

00u20Nachtprogramma's

Andere

06u00Ochtend- en dagprogramma's

Andere

18u00Schepper & co

Andere

18u30Lingo

Spel

19u00Last Tango in Halifax

Serie

Romantische dramaserie

20u00Natuur op 2: David Attenborough's rariteitenkabinet Schokkende eigenschappen

Documentaire

20u25De slimste mens

Spel

21u15Kijken in de ziel - journalisten

Actua

22u00Nieuwsuur

Magazine

22u45Bloed, zweet en concerten Chefdirigent Mariss Jansons

Actua

Nieuw

23u20Mahler 3

Muziek

Met zang van mezzosopraan Bernarda Fink, het Groot Omroepkoor, het Sacramentskoor Breda en het Jongenskoor Rijnmond en Rivierenland.

HERH

01u05Nachtprogramma's

Andere

06u00Kinder-tv

Kinderen

Animatieseries voor kinderen

18u05Beste Vrienden Quiz

Spel

18u23Het klokhuis

Kinderen

18u45NOS-Jeugdjournaal

18u55Dunya & Desie Geheimen in Noord

Serie

Dramaserie

19u25Fort Boyard

Spel

HERH

20u25De beste singer-songwriter van Nederland

Muziek

F

21u30De week van Filemon

Spel

HERH

22u10Ranking the Stars

Spel

HERH

23u00Nieuws

Actua

23u15The Tonight Show

Actua

00u05De Rekenkamer Wat kost parfum?

Magazine

HERH

00u40Nachtprogramma's

Andere

06u45Watts Spécial Tour de France

07u00Wielrennen: Ronde van Frankrijk

Sport

Rechtstreeks verslag van de slotetappe met de aankomst op de Champs-Elysées in Parijs

08u15Watts

Sport

08u30Watts Spécial Tour de France

08u45Dimanche Méca

Andere

16:9HERHHD

09u45Athlétisme: Championnats du monde juniors 6e jour

Sport

16:9HD

11u30Football: Euro U19 féminin Finale

Sport

16:9HD

12u30Wielrennen: Ronde van Frankrijk

Sport

16:9HERHHD

13u45Les rois de la pédale Spécial Tour de France

Sport

16:9HERHHD

14u45Wielrennen: Ronde van Wallonië

Sport

Liveverslag van de derde etappe: Somme-Leuze - Neufchâteau (174,1 km)

16:9Live

17u45Football: Euro U19 1re demi-finale

Sport

16:9LiveHD

20u00Football: Euro U19 2e demi-finale

Sport

16:9LiveHD

23u00Watts

Sport

23u15Wielrennen: Ronde van Frankrijk

Sport

16:9HERHHD

00u30Les rois de la pédale Spécial Tour de France

Sport

16:9HERHHD

01u30Télé-achat

Magazine

16:9

02u30Fin des programmes

Andere

16:9

05u00Télé-achat

Magazine

16:9

06u20Tickety Toc

Andere

06u35Dora

Andere

07u00Fairly Odd Parents

Andere

07u20Fairly Odd Parents

Andere

07u35SpongeBob

Andere

08u00SpongeBob

Andere

08u15Sam & Cat

Andere

08u40Sam & Cat

Andere

09u00How to Rock

Andere

09u25De Thundermans

Andere

09u50SpongeBob

Andere

10u15SpongeBob

Andere

10u40Rocket Monkeys

Andere

11u05Fairly Odd Parents

Andere

11u20Fairly Odd Parents

Andere

11u45Fanboy & Chum Chum

Andere

12u10iCarly

Andere

12u35H2O: Just Add Water

Andere

13u05Big Time Rush

Andere

13u25De Steden van Goud

Andere

13u50SpongeBob

Andere

14u15SpongeBob

Andere

14u45De Pinguïns van Madagascar

Andere

15u10De Pinguïns van Madagascar

Andere

15u35Winx Club

Andere

16u00Kung Fu Panda

Andere

16u25Almost Naked Animals

Andere

16u40Bijna Blote Beesten

16u50T.U.F.F Puppy

Andere

17u15Fairly Odd Parents

Andere

17u40SpongeBob

Andere

18u05H2O: Just Add Water

Andere

18u35Zoey 101

Andere

19u00Zoop

19u10Zoop

Andere

19u25See Dad Run

Andere

19u45Life with Boys

Andere

20u10True Jackson VP

Andere

20u35De Pinguïns van Madagascar

Andere

21u00Big Time Rush

Andere

21u20iCarly

Andere

21u45Sam & Cat

Andere

22u10Degrassi

Andere

22u35The Hills

Andere

22u55True Jackson VP

Andere

23u15True Jackson VP

Andere

23u40iCarly

Andere

00u00Sam & Cat

Andere

00u20Degrassi

Andere

00u45The Next Step

Andere

01u05South Of Nowhere

Andere

01u30The Hills

Andere

01u50Big Time Rush

Andere

02u10iCarly

Andere

02u30True Jackson VP

Andere

02u55Victorious

Andere

03u15Degrassi

Andere

03u35The Troop

Andere

04u00Ned's Survival Gids

Andere

04u25Ned's Survival Gids

04u35The Naked Brothers Band

Andere

05u00Dora

Andere

05u25Struisvogel Olive

05u30Peppa

05u35Peppa

05u40Peppa

05u45Thomas de Stoomlocomotief

05u55Bubble Guppies

Andere

06u40Nederland zingt

Muziek

07u00Het journaal laat

Actua

08u00NOS Studio Sport

Sport

08u30Nieuws? Uit de natuur!

Kinderen

09u00Het journaal laat

09u10Weerbericht

09u15Witse, de keuze van

Serie

Misdaadserie

10u05De klas van Frieda

Spel

10u55Weerbericht Am...

11u00Na de bevrijding

Documentaire

12u25De Lama's

Spel

12u401000 zonnen

Magazine

13u00Het journaal laat

Actua

13u30Vive le vélo Tour 2014

Actua

14u15De Beste Zangers van Nederland

Muziek

15u10De Lama's

Spel

15u30Fryslân DOK

Documentaire

16u00Het journaal laat

16u10Sesamstraat

Kinderen

16u25Urban is top!

16u35Het Klokhuis

Kinderen

16u50Kapitein Winokio's Grote Notenboot

Kinderen

17u05De premiejagers

Spel

17u30F.C. De Kampioenen

Serie

Komische serie

18u15Dagelijkse kost

Magazine

18u30EenVandaag

Actua

18u55Sportjournaal

19u00Het journaal laat

Actua

19u45De slimste mens

Spel

20u25Beesten Bloopers

Spel

20u40Het journaal laat

Actua

21u05Weerbericht

21u103 Op reis

Magazine

21u40De beste singer-songwriter van Nederland

Muziek

22u30Nieuwsuur

Actua

23u10Weerbericht Am...

23u15Knevel & Van den Brink

Actua

00u05Dieren in nesten

Magazine

00u401000 zonnen

Magazine

01u00Het journaal laat

Actua

01u30Vive le vélo Tour 2014

Actua

02u15De Beste Zangers van Nederland

Muziek

03u10De Lama's

Spel

03u30Fryslân DOK

Documentaire

04u00Het journaal laat

04u10Sesamstraat

Kinderen

04u25Urban is top!

04u35Het Klokhuis

Kinderen

04u50Kapitein Winokio's Grote Notenboot

Kinderen

05u05De premiejagers

Spel

05u30F.C. De Kampioenen

Serie

Komische serie

06u00Food Factory Spring in Georgia

Documentaire

06u25Food Factory All Bar Naan

Documentaire

06u50Extreme Engineering Singapore Skypark

Documentaire

07u40Swamp Loggers Setbacks

Documentaire

08u30Inside West Coast Customs Family Affair

Documentaire

09u20Deadliest Catch Sleeping with the Enemy

Documentaire

10u10Deadly Dilemmas

Documentaire

10u35Deadly Dilemmas

Documentaire

11u00Rattlesnake Republic The Ultimate Snake Show

Documentaire

11u50Pool Master

Documentaire

12u40Treehouse Masters Sky High Spa

Documentaire

13u30Mythbusters Spy Car - The Revenge / Spinning Ice Bullets

Documentaire

14u20Food Factory Cut The Mustard

Documentaire

14u45Food Factory Tikka My Breath Away

Documentaire

15u10World's Strangest Places

Documentaire

16u00Gold Rush In Too Deep

Documentaire

16u50Wheeler Dealers Jag E-Type

Documentaire

17u40Desert Car Kings Pontiac GTO

Documentaire

18u30Deadly Dilemmas

Documentaire

18u55Deadly Dilemmas

Documentaire

19u20Deadliest Catch We're Not Gonna Take It

Documentaire

20u10Scrappers

Documentaire

20u35Scrappers

Documentaire

21u00Gold Divers

Documentaire

21u55Outback Truckers

Documentaire

22u50Yukon Men The Race for Fur

Documentaire

23u45Sons of Guns The Rocket Launcher

Documentaire

00u10Sons of Guns Alligator Kill Stick

Documentaire

00u40Moonshiners Time to Shine

Documentaire

01u35Gold Divers

Documentaire

02u30Outback Truckers

Documentaire

03u25Dirty Jobs Gourd Maker

Documentaire

04u20Mythbusters Viewers' Special 2

Documentaire

05u10Cafe Racer McDeeb Customs/Build

Documentaire

05u35How Do They Do It? - With Joep Van Deudekom

Documentaire

6u00
7u00
8u00
9u00
10u00
11u00
12u00
13u00
14u00
15u00
16u00
17u00
18u00
19u00
20u00
21u00
22u00
23u00
0u00
1u00
2u00
3u00
4u00
5u00
grid